Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy – Zachodniopomorskie Centrum Leczenia i Profilaktyki

Rejestracje

Ważne

Do lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej w każdej Przychodni możliwa jest rejestracja internetowa poprzez zakładkę  https://rejestracja.womp.szczecin.pl/   znajdującą się na naszej stronie internetowej: www.womp.szczecin.pl 

Rejestracja możliwa jest na dzień bieżący, następny lub inny wolny dogodny dla Państwa termin.

Aby móc skorzystać z tej opcji rejestracji należy przy najbliższej wizycie w Przychodni zgłosić w rejestracji ogólnej chęć uzyskania login i hasła lub założyć konto poprzez naszą stronę internetową.

Przy pierwszym logowaniu podane hasło należy zmienić i ustalić własne.

W trakcie rejestracji internetowej należy wybrać odpowiednią Przychodnię oraz lekarza, do którego złożyli Państwo deklarację przynależności.

Nowość

Dla wszystkich zarejestrowanych w naszym systemie uruchomiliśmy nową, przydatną funkcję powiadamiania o kolejnej planowej wizycie zarówno do lekarza pierwszego kontaktu (POZ), jak i specjalistów.

Powiadomienie zostanie wysłane na Państwa konto mailowe na dwa dni przed zaplanowaną wizytą!!!!

Warunkiem otrzymywania powiadomień jest udostępnienie aktualnego adresu mailowego w rejestracjach naszych przychodni albo podczas zakładania konta rejestracji internetowej poprzez stronę WWW.

Więcej aktualności

Data publikacji: 26 lutego 2021

Obowiązek noszenia maseczek

Więcej informacji

Data publikacji: 25 stycznia 2021

Zarejestruj się na szczepienie przez SMS

Więcej informacji

Data publikacji: 20 stycznia 2021

Rehabilitacja w nowoczesnych warunkach

Więcej informacji

SZANOWNY PACJENCIE

NA PODSTAWIE ROZPORZĄDZENIA RADY MINISTRÓW Z DN.24 LUTEGO 2021 W SPRAWIE USTANOWIENIA OKREŚLONYCH NAKAZÓW I ZAKAZÓW W ZWIĄZKU Z WYSTĄPIENIEM STANU EPIDEMII, WCHODZĄCYM W ŻYCIE W DNIU 27 LUTEGO 2021

NA  TERENIE PRZYCHODNI  WOMP–ZCLiP

OBOWIĄZUJE NAKAZ  ZAKRYWANIA UST  I  NOSA wyłącznie przy użyciu MASECZKI!

UWAGA: WSTĘP DO PRZYCHODNI I GABINETÓW LEKARSKICH WYŁĄCZNIE W MASECZCE OCHRONNEJ, ZACHOWAJ BEZPIECZNY ODSTĘP (ZALECANA DEZYNFEKCJA RĄK LUB RĘKAWICZKI OCHRONNE)

Szanowni Pacjenci,

Informujemy, że jest możliwość internetowej rejestracji na TELEPORADY do lekarza POZ (lekarz pierwszego kontaktu). Elektroniczna rejestracja zwiększy możliwości kontaktu z naszą przychodnią.
Dodatkowo już od 18.01.2021 udostępnimy nową możliwość w naszej Rejestracji Internetowej. Będzie można złożyć zapotrzebowanie do swojego lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej na eReceptę na leki przyjmowane na stałe.
Rejestracji można dokonać na stronie rejestracja.womp.szczecin.pl

Numery OGÓLNEJ REJESTRACJI TELEFONICZNEJ WOMP-ZCLiP:

  • Przychodnia WOMP-ZCLiP nr 1 przy ul.Bolesława Śmiałego 33 w Szczecinie: +48 91 43 49 200 (7.00 - 18.00)

WIZYTY DOMOWE LEKARZA RODZINNEGO - umawiane bezpośrednio u lekarza rodzinnego.

  • Przychodnia WOMP-ZCLiP nr 2 przy ul.Kopernika 18 w Szczecinie:
  • +48 91 422 50 18 (7.30 - 18.00)
  • +48 91 481 73 01 (7.30-18.00)

WIZYTY DOMOWE LEKARZA RODZINNEGO - umawiane pod nr tel.: +48 91 48 17 303.

W związku z panującą sytuacją epidemiczną informujemy, że kontakt telefoniczny z przychodniami WOMP-ZCLiP w Szczecinie i Stargardzie może być czasowo utrudniony. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.  Ponadto zwracamy się z prośbą o nie przedłużanie rozmów telefonicznych z pracownikami rejestracji, ponieważ wydłuża to czas oczekiwania na połączenie pozostałym dzwoniącym osobom.